Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Kozielice
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie Nr 94.2020 Wójta Gminy Kozielice z dnia 23 listopada 2020 r. w sprawie wyznaczenia Administratora Systemu Teleinformatycznego oraz Inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Urzędzie Gminy w Kozielicach


Zarządzenie Nr 94.2020

Wójta Gminy Kozielice

z dnia 23 listopada 2020 r.

w sprawie wyznaczenia Administratora Systemu Teleinformatycznego oraz Inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Urzędzie Gminy w Kozielicach.

Na podstawie art. 52 ust.1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 742) oraz § 13 i 14 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie podstawowych wymagań bezpieczeństwa teleinformatycznego (Dz. U. z 2011 r., Nr 159, poz. 948 ) zarządzam co następuje:

§1. Wyznaczam Pana Marka Maczugę na Administratora Systemu Teleinformatycznego odpowiedzialnego za funkcjonowanie systemu teleinformatycznego oraz za przestrzeganie zasad i wymagań bezpieczeństwa przewidzianych dla systemu teleinformatycznego.

§2. Wyznaczam Pana Mirosława Rabiega na Inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego odpowiedzialnego za weryfikację i bieżącą kontrolę zgodności funkcjonowania systemu teleinformatycznego ze szczególnymi wymaganiami bezpieczeństwa (SWBS) oraz kontrolę przestrzegania procedur bezpiecznej eksploatacji (PBE).

§3. Administrator Systemu Teleinformatycznego, o którym mowa w § 1, odpowiedzialny jest za funkcjonowanie systemu teleinformatycznego oraz za przestrzeganie zasad i wymagań bezpieczeństwa przewidzianych dla systemu teleinformatycznego.

§4. Inspektor Bezpieczeństwa Teleinformatycznego, o którym mowa w § 2, odpowiedzialny jest za weryfikację i bieżącą kontrolę zgodności funkcjonowania systemu teleinformatycznego ze szczególnymi wymaganiami bezpieczeństwa oraz przestrzegania procedur bezpiecznej eksploatacji.

§5. Zakres czynności Administratora Systemu Teleinformatycznego w Urzędzie Gminy w Kozielicach stanowi załącznik nr 1 do niniejszego zarządzenia.

§6. Zakres czynności Inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Urzędzie Gminy w Kozielicach stanowi załącznik nr 2 do niniejszego zarządzenia.

§7. Nadzór nad realizacją niniejszego zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy Kozielice.

§ 8. Traci moc zarządzenie Nr 71.2012 Wójta Gminy Kozielice z dnia 12 grudnia 2012 r. w sprawie powołania Administratora Bezpieczeństwa Informacji i zastępcy Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

§9. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Informatyk gminy Kozielice 01-12-2020 14:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Informatyk gminy Kozielice 23-11-2020
Ostatnia aktualizacja: - 01-12-2020 14:03